filmy o ii wojnie swiatowej w europie

filmy o ii wojnie swiatowej w europie

Sport niepełnosprawnych Urządzenia Siłownie

Wiele brytyjskich siłownie, ośrodki rekreacyjne i baseny są "no-go strefy" dla osób niepełnosprawnych i będzie walczył, aby poradzić sobie ze spodziewanym wzrostem zainteresowania działalnością siłowni, po Igrzyskach Paraolimpijskich w 2012 r.

Chociaż większość siłownie pod warunkiem niepełnosprawnych miejsc parkingowych, na przykład, wiele zatok nie są wystarczająco szerokie, aby umożliwić wózka być rozpakowany z samochodu. Chociaż pobieżna próba została dokonana na celu budowanie dostępnej dla osób niepełnosprawnych i na wózkach użytkowników, mała myśl został oddany do zyskuje dostęp poprzez ciężkich (nieautomatycznych) Drzwi niezależnego wózku inwalidzkim - z drzwiami wewnętrznymi dowodząc także być trudne do manoeuver przez z łatwością.

Wiele siłownie wprowadzeniu minimalnych zmian w celu zapewnienia zgodności z prawem - w celu zapewnienia podstawowego dostępu, ale nie objął pełną ducha prawa, które ma zachęcać, angażować i promować kondycję każdemu, niezależnie od ich zdolności.

Crowdsourced ankieta * setek siłowniach w całej Wielkiej Brytanii przez wolontariuszy charytatywne sugeruje, że wiele lokalnych obiektów są częściowo niedostępne, trudne w obsłudze i kosztowne do niego przyłączyć. Niektórzy nie mają specjalistycznego sprzętu sportowego niepełnosprawnych oraz prawie połowa brakowało personel przeszkolony w świadomości niepełnosprawności.

Badanie wśród 300 brytyjskich obiektów rekreacyjnych, stwierdził, że:

Prawie jedna trzecia siłownie nie mieć automatyczne drzwi przy wejściu do sali gimnastycznej, a niektóre zostały wyposażone w ciężkie drzwi wewnętrznych, które były trudne do otwarcia. Jedno z badań reporter powiedział, że oglądał zmuszony otworzyć solgar takie drzwi, wypychając ją z głową na wózku inwalidzkim.

Chociaż wiele siłownie miał windy, nieco ponad jedna piąta nie działały prawidłowo.
Artykuł napisany przez: czytaj więcej na naszej stronie