dobre ksiazki o wojnie w afganistanie

dobre ksiazki o wojnie w afganistanie Powszechnym problemem było to, że wyciągi były zbyt małe dla większych wózkach oraz przyciski sterujące zostały ustawione zbyt wysokie

W jednym przypadku stwierdzono, że wyciąg prowadzi do obszaru siłowni w centrum rekreacji nie wydaje się, aby pracowali dłużej niż rok.

Jedna czwarta basenów nie mają wyciągi w celu wspierania osób niepełnosprawnych, aby dostać się do wody, podczas gdy 31% z siłowni nie ma żadnego sprzętu do ćwiczeń, który był przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Sytuacja ta jest rozwiązywalne i rząd zachęca władze lokalne i właścicielom siłowni, by stać się akredytowanym w IFI (inclusive fitness Initiative) i dosłownie otwierają swoje podwoje dla wszystkich.

IFI to program narodowy czym fitness apartamenty przyznawane są dotacje, aby zwiększyć zakres urządzeń (takich jak rowery niepełnosprawnych), które mogą zaoferować, że jest "łatwy w obsłudze" dla osób niepełnosprawnych. Pracownicy otrzymają szkolenie równości niepełnosprawności oraz instruktorzy fitness są dodatkowo przeszkoleni w zakresie pracy z niepełnosprawnym.

Dziedzictwo, które zostało obiecane zainspirować pokolenia na pewno musi być kwestionowane, jeśli część populacji, którzy mogą chcieć podjąć ćwiczenia w siłowni nie może nawet dostać w budynku!

Istnieje potencjalne zaangażowanie wielu osób niepełnosprawnych w sporcie. Oferując możliwość uczestnictwa w sporcie nie jest przysługa ze względu na ludzi niepełnosprawnych, ale obowiązkiem wszystkich rad lokalnych. Aby zapewnić niepełnosprawnym sprzętu sportowego, a także odpowiedniego przeszkolenia personelu powinny być celem dla każdego dużego centrum rekreacji w kraju.

* Badanie zostało przeprowadzone przez Leonard Cheshire Disability

Medicotech Ltd została założona w 2007 roku przez Shukri Mansour. Jako Paraplegic (T12) Osoby na wózkach Shukri przynosi zarówno doświadczenia osobistego i zawodowego na stanowisko dyrektora zarządzającego.Z ponad 18 lat wiedzy exeprience rynku niepełnosprawności, Shukri ma do zaoferowania najlepszego sprzętu sportowego niepełnosprawnych w rynku dla naszych klientów.

Artykuł napisany przez: parapety szczecin