ksiazki o ii wojnie swiatowej w polsce forum

ksiazki o ii wojnie swiatowej w polsce forum

Czy Aromaterapia Olejki eteryczne Podziemny Virus

Czy aromaterapia naprawdę walczyć wirus? Szybka odpowiedź brzmi: Tak! Jednakże badania w tej dziedzinie jest w dużej mierze odbywa się w Europie, a więc nie jest dobrze znane i zrozumiałe w USA

Tradycyjna amerykańska społeczność medyczna, w przeważającej części, ignorowane takich badań. Wydaje się, że znacznie większe zainteresowanie w Europie rozwoju alternatywnych naturalnych do syntetycznych leków lub leków, a liczba patentów nie zostały złożone w przeciwwirusowych preparatów, które są oparte na olejkach eterycznych.

ksiazki o ii wojnie swiatowej w polsce forum

W istocie, produkty dostępne w handlu na bazie olejków eterycznych są dostępne na rynku europejskim od dziesięcioleci.

Jest to "istotne", że oleje przeznaczone do celów terapeutycznych można uzyskać w czystej postaci, aby składniki aktywne być obecny. Ubogie oleje klasy, takie jak te produkowane masowo po prostu w celu osiągnięcia pewnych aromatów, prawdopodobnie całkowicie nieskuteczne wobec organizmy wirusowych oc dla młodego kierowcy lub bakteryjnych. Zatem ważne jest, jeśli chce się osiągnąć korzyści terapeutyczne, aby zapewnić wysokiej jakości olej został zakupiony.

Niektóre z tych stanów, w których olejki eteryczne zostały zgłoszone być skuteczne m.in. opryszczki I (cold owrzodzenia), półpasiec (półpasiec), ludzkiego wirusa nieżytu nosa Typ II ( "wspólnego" zimnego), wirusowe zapalenie wątroby, choroby Newcastle, świnkę, niektóre szczepy grypy, wirusowe zapalenie jelit, okrężnicy, zapalenie nerwów, cowpox, polio, a nawet HIV-1, według niektórych źródeł.

ksiazki o ii wojnie swiatowej w polsce forum

Zwalczanie choroby z olejków eterycznych nie jest nową koncepcją. W rzeczywistości, na całym świecie, a na przestrzeni wieków, ludzie zależała wyłącznie od takich preparatów, aby to zrobić. Praktycy, obecnie znane jako aromatherapists, uznano lekarzy czasów, a ponieważ te terapie pracował, były traktowane bardziej gorąco niż innych zawodów medycznych lub metod, które istniały w tamtym czasie.

Jeszcze w 1980 roku, dr Jean Valnet, francuski chirurg, jest zgłaszane do skutecznie leczone przypadki półpaśca i grypy, wykorzystując mieszankę niektórych olejków eterycznych, które zawierały oleje sosnowe, tymiankiem i cytryną. Oleje te są nadal używane w badaniach aromaterapii w celu walki z niektórymi wirusami.

Podczas aromaterapii i jego kliniczne aplikacje są nadal w dużym stopniu krytykowane przez głównego nurtu medycyny, europejska społeczność naukowa z entuzjazmem przyjęli prowadzenia badań nad cechami i korzysta z olejków eterycznych.

Artykuł napisany przez: