ksiazki o ii wojnie swiatowej chomikuj

Kolor oczu: Iris - zielony, niebieski, piwne, brązowe, bursztynowe; Twardówki - krem ??na białym polu

KOLORY: Jasne, ciepłe, jasne

Neutralne: biele, beże ciepłe, Grzejniki elektryczne, brązowy, granatowy, czarny miękka

FASHION STYLE: Crisp, nowoczesne, jasne, słoneczne, krzywego, energiczny, młodzieńczy

Biżuteria: Złoto, srebro, kamienie półszlachetne, z tworzyw sztucznych

sznury bawełniane

Bridal togi: biaława

UNIKAĆ: wyciszona lub wysokiej intensywności kolorów

Gwiazdy: Reese Witherspoon, Rene Zellweger (lato wtórny), Cameron Diaz, Rachel Ray (spadek średniej), Jennifer Aniston, Reba McEntire (spadek średniej), Ellen DeGeneres, Jada Pinkett Smith (spadek średniej), Meg Ryan, Katie Holmes (zima wtórny), Kirsten Dunst (Lato wtórny), Dakota Fanning (Lato wtórny), Debra Messing (spadek średniej), Diane Keaton (Lato wtórny).

Te opisy tylko dotknąć powierzchni jak kolor zmienia swój własny wizerunek i tworzy niezapomniane pierwsze wrażenia! Z usług profesjonalnego doradcy, najlepiej przeszkoleni w systemie Munsell, są nieocenione dla oceny paletę kolorów, bezpłatne wydruki, akcesoria do makijażu, proporcji ciała, a moda i fryzury. Opłaty mogą wynosić od $ 200 do $ 1000+, ale biorąc pod uwagę pieniądze, które zmarnowałem kupując makijaż, że po prostu nigdy nie pracował, a ubrania nadal wisi ich metki z tyłu szafy, jak płaczesz "Nie mam nic do noszenia!" , profesjonalna analiza jest to okazja. W międzyczasie, oto lista podpowiedzi na zakupy, aby uzyskać transformacji rozpoczęty!

PORADY zakupy:

* Aby zbudować skoordynowaną, funkcjonalną szafę, określić swoje podstawowe potrzeby, na podstawie Twojego stylu życia, takich jak profesjonalny, na co dzień, wieczorem, hobby i sportowe ubrania. Dla każdego obszaru zakupić podstawowy strój, takich jak profesjonalny garnitur, sukienka, spodnie, kurtki i bezpłatne, plus kilka bluzki, swetry i akcesoria.

Artykuł napisany przez: