ksiazka o 2 wojnie swiatowej dla dzieci

ksiazka o 2 wojnie swiatowej dla dzieci

Obiecuję wam, gdy nauczysz się wykorzystywać siłę koloru komplement oczu, skóry oraz naturalny kolor włosów, tak jak na pokazach przeróbki, magia będzie się działo! Te oczy będą błyszczeć, a cera będzie świecić. A porównanie składek oc świecące jest zdecydowanie plus dla pierwszych wrażeń, zwłaszcza gdy książę zapamięta na zawsze pierwszy raz widział swoją minę.ubezpieczenia oc najtaniej

Z drugiej strony, jest praktycznie niemożliwe świecące podczas noszenia kolory, które kolidują z własną rękę. Na przykład, jeśli masz oczy akwarela, półprzezroczystą skórę i włosy koloru pszenicy miękkiej, wyobrazić katastrofę głębokiego brązu makijażu, podwójny czarny eyeliner i sukienkę dayglow z ciemnym masywny biżuterii. Dobrze! Niedobrze! Mocne kolory pokonać własną rękę, i puf! znikasz. Noszenie kolory jaśniejsze niż własnych myje swój naturalny blask, dzięki czemu wyglądają zmęczone i starsze niż jesteś. Ponownie, nie jest dobra. Aby przejść do blasku, oto "musi wie", że tak się stało!

POROZUMIENIE PODSTAWOWE analizy kolorystycznej

Wielu konsultantów mody polegać na system kolorystyczny Munsell dokładnie określić paletę kolorów klienta. Ten system naukowa opiera się na trzech komponentów: Hue, wartość i CHROMA:

Barwa jest po prostu nazwa kolorem jest.

Proste Barwy: czerwony, żółty, zielony, niebieski i fioletowy.

Związek barwy: żółto-czerwony, zielony, żółty, niebieski, zielony, fioletowy, niebieski i czerwono-purpurowe.

WARTOŚĆ: Jak jasny lub ciemny kolor jest.

W bardziej biały kolor, tym wyższa wartość. True Black ma najniższą wartość, prawdziwy biały ma najwyższy.

CHROMA: Klarowność i siła koloru.

Wyciszony, wyszarzone kolory mają niskie nasycenie barwy; jasne, żywe, jasne kolory mają wysokie nasycenie barwy.

Jak określić KOLORY MAKEUP

Fundacja: pasuje do odcienia skóry na zewnętrznym narożniku oczu. Zmieszać makijażu na twarzy i szyi, a następnie dopasować do odcienia skóry zarówno oświetlenia wewnętrznego i światłem słonecznym.
Artykuł napisany przez: