filmy o wojnie w bosni i hercegowinie

filmy o wojnie w bosni i hercegowinie Niezależnie od tego czy wziąć jeden oddech za rzut lub dwa, oddychać głęboko i spokojnie, synchronizacji oddechu z rzutów. Miej ruchy równe i gładkie zarówno na wjazd i zjazd.

Przedłużenie mięśni nóg, jak złapać i pogrążyć się w przysiadzie, a następnie ich szybkiego skurczu z rzutu jest plyometric częścią. Ćwiczenia Plyometric są zaprojektowane tak, aby rozwinąć i zwiększyć siłę mięśni.ubezpieczenie oc forum Plyometria podkreślić szybkiego odcinek mięśnia, a następnie przez szybkie skracanie tej samej mięśni. Proste skoki odbijając są dobrym przykładem. Podobnie jak Crossfit stylu squat-ster strumieniowy, Wall Ball jest po prostu naciśnij kombinację squat-Push w sposób ciągły z wagą jako plyometryczny ćwiczeń.

W treningu CrossFit Piłki ścienne są często wykonywane jako część dwuwiersz lub trypletowym wraz z serii przysiadów, pull-up, lub jakiś Olympic windy, takich jak push-prasy w sekwencji 21-15-9. Na przykład trójka z 21 Balls ścienne następnie 21 pull-up i 21 ważonych push-prasy, 15 kulek ścienne, 15 pull-up, 15 ważonych na stronie więcej informacji pras pchania, i wreszcie 9 Piłki ścienne, Pull-UPS i prasy Push ważone.

Początkowo celem było rzucać piłką lekarską aż 8-9 stopy, ale wraz z pojawieniem się gier CrossFit standard stał się 10 stóp dla mężczyzn i 8 stóp dla kobiet. Zwykle określona masa Rx ( "Rx" jest skrótem od "zgodnie z przepisami" w kategoriach CrossFit) jest 20lbs dla mężczyzn i dla kobiet 14lbs. Często można teraz znaleźć linie na tych wysokościach trasowaniu na ścianach CrossFit siłownie. Zapoznaj się z lokalnym jedną i zobaczyć ..!

CrossFit jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy CrossFit, Inc.

Artykuł napisany przez: