ksiazki fabularne o ii wojnie swiatowej

ksiazki fabularne o ii wojnie swiatowej

Proście, a to jest dane

"Proście, a otrzymacie, szukajcie, a znajdziecie; domina i drzwi otworzy dla tego, który prosi, otrzymuje;. Ten, który szuka, znajduje;. I ten, który puka, otwiera" Mateusza 7: 7-8.

Kiedy są obciążone problemami i widzisz życie jako cierpienie, ale prawda jest daleko od tego błędnego poglądu. Obietnica i potencjał tkwiący w swoim życiu doświadcza dobrobyt i wspaniałe chwile, jednym słowem - radość. Państwo mają żyć pełnego i satysfakcjonującego istnienie w tym czasie, w tym miejscu. Wszystko, co musisz zrobić, to poprosić i odbierać.

Przez ponad dwadzieścia cztery lata Esther i Jerry Hicks zostały dzielenia nauki mądrości nie-fizycznej świadomości zbiorowej imieniem Abraham. Esther został komunikowania się z, interpretowania i artykulacji wielowymiarowe spojrzenie Abrahama z wyraźnym celem oświeca tych, którzy poszukują, odpowiadając tym, którzy proszą, i otwierając drzwi do boskiej wiedzy dla tych, którzy pukają. Ich książka "Proście, a to jest dane: Nauka Manifest swoje pragnienia" to kompleksowy sklep z meblami dziecięcymi Tome na naukach Abrahama zaprojektowane, aby pomóc Ci odkryć, jak osiągnąć każde Twoje pragnienie.

ksiazki fabularne o ii wojnie swiatowej

Prawda, z rzeczy, które znamy, ale zapomnieli, brzmi: jesteś fizyczna rozbudowa nie-fizycznej rzeczywistości. Wybrałeś się do tego stanu rzeczy, aby stworzyć i doświadczyć radości - dla siebie i dla wszystkich istot. Wszystko, co możesz sobie wyobrazić, możesz mieć i doświadczenie. Myśli są twoje narzędzia; emocje przewodnika.

Dobre samopoczucie jest podstawowym stanem wszechświata - wszystko jest dobrze. Poprzez swoje doświadczenie radości rosną i wszelkie istnienie raduje się i rozszerza się z wami.

To, co przejawia się w skupić się na swoim doświadczeniu. Istotą swoim szczerym pragnieniem jest zasysane do ciebie równie pewnie jak woda, w tej rzeczywistości, ma swój własny poziom.
Artykuł napisany przez: