ksiazka o wojnie polsko-bolszewickiej

ksiazka o wojnie polsko-bolszewickiej

Walka Cukrzyca alkalicznym diecie!

Cukrzyca jest niebezpieczne przewlekłą chorobą, która może doprowadzić do śmierci. W międzyczasie, może to prowadzić do wielu szkodliwych powikłań takich jak ślepota, choroby nerek, amputacji i zagadnień neurologicznych. Cukrzyca może prowadzić do chorób serca i udaru mózgu.

Jaki jest problem? KWAS! Jeśli masz cukrzycę lub jakiejkolwiek innej choroby, to jest prawdopodobne, że twoje ciało jest bardzo kwaśny (termin medyczny jest mleczanowej). Kwasowość jest wynikiem złej diety, picie soda i inne kwaśne Drinki- nawet wielu tak zwanych zdrowych napojów na rynku, w tym wód butelkowanych najbardziej.

Kwasowość jest również spowodowane przez stres, lęk i całego środowiska, w którym żyjemy. Nasze ciała nie są przeznaczone do metabolizowania i trawić przetworzonej żywności, duże ilości białek zwierzęcych, środków chemicznych i pestycydów. Choroby takie jak cukrzyca uwielbiam przytulną, zanieczyszczonej kwaśne środowisko. Środowisko airflow.pl/index.php/projektowanie to umożliwia choroby do postępu, prowadzony szalonej i siać spustoszenie na zdrowia i jakości życia!

Klucze do walki z cukrzycą - powrót swoje ciało do stanu naturalnego Alkaline

Jeść więcej surowych owoców i vegetables- są bardzo zasadowy. Kup organicznych, gdy to tylko możliwe. Oczyść swoje produkty dokładnie, jak pestycydy lewo na żywność metabolizowania do kwasu w organizmie. Jeśli nie lubisz surowych warzyw, steam je lekko do nieznacznego czułością. Ta sama mogłaby poprawić cukrzycy.

Zmniejszenie ilości białka zwierzęcego w diecie. Użyj mniej mięsa w posiłkach, zastępując niektóre z mięsa z roślin strączkowych, takich jak suszonej fasoli (płukane i gotowane), orzechy, nasiona, a nawet spróbować produktów sojowych.

Ogranicz spożycie produktów mlecznych. Spróbuj na przykład mleko sojowe i zwykłego niesłodzony jogurt.

Artykuł napisany przez: